BBS w Rzeszowie

16.07.2017

Z ogromną radością i dumą prezentujemy kolejne BABOR BEAUTY SPA (BBS). Sukces Pani Beaty Urban z Rzeszowa cieszy nas tym bardziej, że Pani Beata współpracuje z marką od blisko 25 lat.

Na początku lipca Bio-Kosmetyka miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowego miejsca i służyć wsparciem przed i podczas spotkania. Goście zostali przywitani w pobliskiej restauracji, a następnie zaproszeni do zwiedzenia wnętrz BBS. Nasze koleżanki służyły klientkom swoją wiedzą i umiejętnościami. W programie były m.in. analiza skóry kamerą diagnostyczną Derma Visualizer oraz makijaże kosmetykami z kolekcji AGE ID.

Atrakcyjnym punktem scenariusza było losowanie nagród w postaci kosmetyków ufundowanych przez Bio-Kosmetykę oraz zabiegów pielęgnacyjnych, których fundatorem była właścicielka BBS. Uroczystość uświetniła mini recitalem p. Mariola Łabno-Flaumenhaft, znana rzeszowska aktorka teatralna i piosenkarka.

BABOR BEAUTY SPA w Rzeszowie zachwyca ciepłą kolorystyką, przytulnością i dbałością o detale. To miejsce, które zapowiada i obiecuje luksus i relaks w najlepszym wydaniu. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej pomyślności!

 

BBS Rzeszów 1 300x200    BBS Rzeszów 2 300x200