Seminarium dla kadry managerskiej ośrodków SPA

30.09.2010

W połowie września br. Bio-Kosmetyka® zorganizowała kolejne już w tym roku szkolenie w siedzibie firmy BABOR. Tym razem do Akwizgranu zaprosiła managerów ze współpracujących z nią ośrodków SPA z całego kraju. 

Kadra zarządzająca realizowała intensywny program seminarium, poświęconego wyłącznie tematyce SPA, zorientowanego na specyficzne problemy i potrzeby tej branży, które objęło wszystkie kluczowe obszary kompetencji profesjonalnego managera. Ważny element szkolenia stanowiło jedno z największych wyzwań dla współczesnych managerów: rozwijanie umiejętności budowania zespołu oraz zdolności efektywnego kierowania nim.

Poza wykładami i warsztatami, uczestnicy seminarium mieli okazję zapoznać się z nowościami w asortymencie firmy BABOR, m.in. nowatorską koncepcją makijażu Face Design Concept, pod kątem nowych możliwości dla SPA. Zwiedzili również wzorcowe Beauty SPA BABORa w Kolonii, co dało doskonałą okazję do praktycznego poznania rozwiązań stosowanych przez firmę, a tym samym możliwość przeniesienia ich, już po powrocie, na własny grunt.

Szkolenie upłynęło przede wszystkim pod znakiem wytężonej pracy i stworzyło liczne okazje do skorzystania z wieloletniego doświadczenia BABORa, jak i wymiany własnych spostrzeżeń pomiędzy uczestnikami. Zwiedzenie miasta oraz wspólne, uroczyste kolacje dopełniły pobytu w Akwizgranie.