Seminarium szkoleniowe w siedzibie firmy BABOR

21.06.2012

Tegoroczne seminarium szkoleniowe dla kosmetyczek współpracujących z naszą firmą odbyło się w dniach 17-21 czerwca w siedzibie firmy BABOR w Akwizgranie.

Sporą część programu poświęcono niedawno wprowadzonym nowościom, m.in. nowej linii pielęgnacyjnej SkinovagePX, która oprócz innowacyjnych kosmetyków spełniających potrzeby każdej skóry wyróżnia się niezwykłym masażem opracowanym specjalnie dla firmy BABOR przez Ricky'ego Welcha. Ricky Welch jest światowej sławy fizjoterapeutą i masażystą, jego autorskie masaże bazują na wiedzy czerpanej z wielu kultur i stosowane są w zabiegach na całym świecie. Odprężający i regenerujący masaż BABOR EFFECTIVE TOUCH przywraca wewnętrzną równowagę i dobre samopoczucie. Klasyczne techniki masażu połączono ze specjalnie opracowanymi ruchami oraz elementami akupresury. Uczestniczki szkolenia miały okazję poznać i doskonalić ten niezwykły masaż podczas zajęć teoretycznych i praktycznych. Dużym zainteresowaniem pań cieszyły się zajęcia, których tematem był Derma Optimizer - najnowszy produkt z serii DOCTOR BABOR. Niezwykła skuteczność oraz wielokierunkowe możliwości stosowania czynią z tego kosmetyku prawdziwy cud pielęgnacyjny.

W programie szkolenia oprócz pielęgnacji twarzy zaprezentowano również pielęgnację ciała, m.in. udoskonalony zabieg ShiTao oraz antycellulitową pielęgnację Body Wrap.

Wieczorne spotkania przy kolacji z przedstawicielami firm Bio-Kosmetyka i Babor były dla uczestniczek szkolenia przyjemnym wytchnieniem po dniach wypełnionych intensywną nauką i ćwiczeniami praktycznymi.

seminarium01     seminarium02     seminarium03