Szkolenie w siedzibie firmy BABOR

13.06.2013

W dniach 9-13 czerwca Bio-Kosmetyka® zaprosiła grupę polskich kosmetyczek na szkolenie do siedziby firmy BABOR w Akwizgranie.

Tegoroczne seminarium przebiegło pod znakiem samych nowości i dotyczyło zarówno pielęgnacji twarzy jak i pielęgnacji ciała. W programie przewidziano zajęcia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne.

Wiodącym tematem w pielęgnacji ciała była nowa linia DOCTOR BABOR BODY CELLULAR, niezwykle skuteczna w przypadku problemów estetycznych, takich jak cellulit, pajączki, utrata jędrności biustu i rozstępy.

W części dotyczącej pielęgnacji twarzy omówiono ekskluzywną linię kosmetyczną SeaCreation w nowej odsłonie, udoskonalone linie Cleansing CP oraz Sun Care System, a także najnowsze ampułki Lift Express Fluid i Intense Balancing Fluid.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja z wykorzystaniem kosmetyków MICRO CELLULAR w połączeniu ze specjalistyczna aparaturą Micro Cellular Peeler & Sonic do mikrodermabrazji i zabiegów ultradźwiękami.

Po pracowicie spędzonych dniach wieczory były czasem relaksu i wspólnego biesiadowania w akwizgrańskich restauracjach. Uczestniczki szkolenia wymieniały się wrażeniami ze szkolenia oraz doświadczeniami, jakie zdobyły we własnych gabinetach pracując w oparciu o kosmetyki firmy BABOR.

Seminarium zakończyło się uroczystym pożegnaniem, podczas którego panie otrzymały certyfikaty.