22.06.2018

Istotne zmiany w asortymencie wymagają odpowiedniej komunikacji i oprawy, dlatego nowa odsłona popularnej linii BABOR SKINOVAGE została zaprezentowana podczas szkolenia, na które zaproszenie Bio-Kosmetyki przyjęło blisko 140 współpracujących z firmą profesjonalistek.

Czytaj więcej ...
05.06.2018

Miło nam poinformować, że BABOR Rejuvenating Face Oil otrzymał nagrodę główną - tytuł INSPIRACJI ROKU 2018, w kategorii "Produkty nowatorskie i unikatowe" konkursu organizowanego przez magazyn Beauty Inspiration!

Czytaj więcej ...
30.05.2018

Tegoroczne szkolenie w siedzibie firmy BABOR w Aachen zdominowała tematyka związana z dużą zmianą w asortymencie - linią Skinovage w zupełnie nowej odsłonie. 

Czytaj więcej ...
26.04.2018

Trzecia edycja konkursu GLAMMIES zapewniła tytuł "najlepszego kremu pod oczy" kosmetykowi Doctor Babor Lifting Cellular Dual Eye Solution.

Czytaj więcej ...
20.04.2018

Cykliczne seminaria edukacyjne skupiają grupę trenerek BABORa z całego świata. Spotkania obfitują w intensywne ćwiczenia teoretyczne i praktyczne, a ich tematyka bazuje na aktualnościach w ofercie marki BABOR oraz najnowszych trendach w branży kosmetologicznej.

Czytaj więcej ...