O nas

BIO-KOSMETYKA® od 25 lat jest wyłącznym dystrybutorem marek BABOR (Niemcy) i LIVING DIMENSION (Austria) w Polsce. Powstała w roku 1990. Od początku istnienia jest firmą rodzinną. Jej założycielka, Janina Skórczyńska, związała z kosmetyką swoje zawodowe życie, krok po kroku zgłębiając tajniki pielęgnacji skóry podczas edukacji w kraju i za granicą. Dziś jest współwłaścicielką BIO-KOSMETYKI®, cenioną w branży kosmetycznej za swą wiedzę i doświadczenie, a za twórcze osiągnięcia w kosmetyce została uhonorowana nagrodą Inspiracja dla Urody.

Naszym celem jest sukces salonów kosmetycznych i ośrodków SPA, które nam zaufały, oraz dbałość o satysfakcjonującą współpracę. Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem, który czynnie wspiera działania swoich klientów. Oddajemy do ich dyspozycji nie tylko doskonałej jakości preparaty w wersji profesjonalnej i detalicznej, ale również służymy pomocą na każdym etapie współpracy. Jako jedna z pierwszych firm zapoczątkowaliśmy tradycję regularnych, bezpłatnych szkoleń w kraju i za granicą.

Ważnym aspektem naszej działalności jest satysfakcja klienta indywidualnego. Sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej odbywa się w Sklepach Firmowych we Wrocławiu oraz poprzez sieć współpracujących z nami salonów kosmetycznych i ośrodków SPA. Dzięki profesjonalnej diagnozie klient może uzyskać poradę na temat odpowiedniej pielęgnacji domowej i kupić kosmetyki dobrane do indywidualnych potrzeb skóry.

Marki BABOR i LIVING DIMENSION kojarzone są z profesjonalizmem oraz skutecznością i zdobywają coraz większe grono klientów, dla których korzystny, zdrowy wygląd i dobre samopoczucie mają niebagatelne znaczenie.


Szczegóły oferty dla klientów indywidualnych
Szczegóły oferty dla profesjonalistów

p. Janina Skórczyńska podczas szkoleniap. Janina Skórczyńska – założycielka Bio-KosmetykiSklep Firmowy przy ul. Kuźniczej we WrocławiuCentrum Szkoleniowe we Wrocławiu